2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Janikowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik, elektromechanik samochodowy

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Hoffmann Transport materiałów sypkich - firma transportowa oferująca usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej. Posiadamy magazyn, warsztat, myjnię silosów lub cystern. Możemy pochwalić się systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008,GMP, HACCP a także SQAS. Nasze pojazdy monitorujemy poprzez GPS.

Poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik, elektryk samochodowy

Zakres obowiązków:

·         Realizacja zadań związanych z procesem naprawy pojazdów ciężarowych

·         Naprawa i usuwanie usterek elektrycznych w pojazdach ciężarowych

·         Naprawa i usuwanie usterek mechanicznych w pojazdach ciężarowych

Wymogi rekrutacyjne:

·         Kwalifikacje zawodowe w zawodzie elektryk, elektromechanik

·         Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·         Dobra podzielność uwagi, dokładność, zdyscyplinowanie, spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia

Oferujemy:

·         Pracę w renomowanej firmie transportowej

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Bardzo dobra atmosfera w pracy

·         Niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Janikowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Janikowo
ID: 615832967