2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Trzyciąż
Dodane 21 kwietnia 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds księgowości

Lokalizacja

Trzyciąż

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA ds. KSIĘGOWOŚCI

Jeśli jesteś osobą ambitną, energiczną i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku biznesowym, zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków:

  • księgowanie i rozliczanie zdarzeń gospodarczych

  • naliczanie i rozliczanie podatku u źródła

  • uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • terminowe przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych, raportów i analiz

  • sporządzanie sprawozdań do GUS

Poszukiwane kompetencje:

  • min. 3-letnie doświadczenie jako samodzielny księgowy

  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT)

  • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów

  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana znajomość systemu ENOVA

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

  • szkolenia i integrację

  • świadczenia z ZFŚS

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail, podany poniżej z dopiskiem „Specjalista ds. księgowości” do dnia 19.04.2024 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Trzyciąż,

Małopolskie

Małopolskie, Trzyciąż
ID: 911265694