2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Lubuskie
  6. Rekrutacja - Zielona Góra
Dodane 13 kwietnia 2024

Rekruter Pracowników Budowlanych

Wynagrodzenie

6 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy rekruterów z doświadczeniem do aktywnego pozyskiwania pracowników budowlanych na terenie Niemiec.

OFERUJEMY

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Praca w biurze

  • Wysokie wynagrodzenie zależne od wyników

WYMAGANIA

  • Wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność, kreatywność w działaniu, samodzielnej pracy

  • Skuteczność w wykonywanych obowiązkach

  • Doświadczenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Aktywne poszukiwanie nowych pracowników

  • Kompleksowe przeprowadzanie rozmów z pracownikami oraz negocjacje.

  • Utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami.

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu!

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OPTIMUS GROUP SP.Z.O.O. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTIMUS GROUP SP.Z.O.O. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 2 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest OPTIMUS GROUP SP.Z.O.O. z siedzibą w Łodzi przy ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 40 lok. 1, 90-135 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 911537387