2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kocmyrzów
Dodane 25 kwietnia 2024

Poszukujemy pedagoga specjalnego do przedszkola w Kocmyrzowie

Wynagrodzenie

5 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kocmyrzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym nauczyciela z uprawnieniami do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi (ukończone studia w zakresie pedagogiki specjalnej) lub studenta ostatnich roczników studiów zaocznych na kierunku pedagogika specjalna.

Praca na pełny etat w niepublicznym przedszkolu w Węgrzcach od marca 2024 r.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- umowę o pracę,

- swobodę w realizacji własnych pomysłów,

- pracę w młodym, zgranym zespole,

- pozytywną atmosferę w pracy,

- wpieranie chęci rozwoju osobistego.

Oczekujemy:

- osoby chętnej do pracy i z pozytywnym nastawieniem, z nowymi pomysłami na pracę,

- zaangażowania w pracę,

- chęci samorozwoju,

- dyspozycyjności.

Wymagany zakres obowiązków:

1. Współpraca z zespołem specjalistów pracujących w przedszkolu mająca opracować  dokumentację dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego i opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju (w tym IPET i WOPFU).

2. Współpraca z nauczycielami prowadzącymi grupy i innymi specjalistami zatrudnionymi w przedszkolu,  ale także z rodzicami oraz dziećmi.

3. diagnozowanie  indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów, przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu przedszkola.

4. Wspieranie nauczycieli i innych specjalistów w kontekście doboru metod, form pracy, określaniu potrzeb uczniów, ale także ich mocnych stron.

5. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom, rodzicom i nauczycielom.

6. Współpraca z podmiotami i instytucjami działającymi na rzecz dziecka i rodziny (w razie potrzeb).

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane oferty, które spełnią powyższe wymagania.

Lokalizacja

Kocmyrzów,

Małopolskie

Małopolskie, Kocmyrzów
ID: 688722967