2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dodane Dzisiaj o 11:56

Poszukujemy pomocnika przy montażu płyt izolacyjnych (styropian)

Wynagrodzenie

70 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

  Pilnie zatrudnimy pomocnika do Dociepleń zewnętrznych do pracy na pełen etat (40 godzin na tydzień) na bezpośredniej umowie o prace. Na terenie Irlandi.

Firma znajduje się w Thurles Co. Tipperary Irlandia

OFERUJEMY:

- Bezpośrednio umowę o prace

- Wynagrodzenie: od €16 - €18 na godzinę, (stawka zależy od doświadczenia).

- Pomoc we wszystkich formalnościach oraz w znalezieniu zakwaterowania (koszt miesięczny za pokój w granicach 350 euro z rachunkami)

- Dostępność aut pracownikom w czasie pracy.

OCZEKIWANIA:

- Doświadczenie w pracy będzie dużym atutem, ale nie jest to koniecznością.

- Prawo jazdy przynajmniej Kat. B i znajomość angielskiego będzie dużym atutem, ale nie jest to konieczne.

- Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków i bez nałogów,

- Dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy w zespole.

OBOWIĄZKI:

-Zabezpieczenie budynków przed pracami, (oklejanie okien i drzwi)

- Przygotowywanie kleju

- Skówanie parapetów i ościeży okiennych

- Sprzątanie w trakcie pracy i po pracy

- Utrzymywanie porządku na autach

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 917981766