2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubicz Górny
Dodane 28 marca 2024

Poszukujemy Pomocnika/ Ucznia Mechanika Samochodowego

Lokalizacja

Lubicz Górny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma STU Trans-Wit z siedzibą w Lubiczu Górnym poszukuje osoby do pracy na stanowisko pomocnika mechanika samochodowego. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną motoryzacją, masz zapał do nauki oraz chęć rozwoju zawodowego, to ta praca może być dla Ciebie idealna!

Obowiązki:

  • Pomoc w diagnozowaniu usterek mechanicznych.

  • Asystowanie przy naprawach i konserwacji pojazdów.

  • Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych.

  • Pomoc w montażu i demontażu części samochodowych.

  • Wykonywanie prostych czynności serwisowych.

Wymagania:

  • Chęć do pracy i nauki w branży motoryzacyjnej.

  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu warsztatowego.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Gotowość do pracy w zespole oraz nauki od doświadczonych mechaników.

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Przyjazne środowisko pracy i profesjonalny zespół.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV na OLX lub kontakt telefoniczny.

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Lubicz Górny,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lubicz Górny
ID: 899126573