2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Centrum
OZONPOL
Dodane 24 kwietnia 2024

Poszukujemy pracownika

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma OZONPOL świadcząca usługi z zakresu ochrony obiektów przed szkodnikami zatrudni pracownika.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie w zespołach 2-osobowych podstawowych zabiegów deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji (przekazujemy wszystkie niezbędne informacje, niezbędną wiedzę, narzędzia, profesjonalny sprzęt, itp.)

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Osoba kontaktowa, umiejąca nawiązać dobry kontakt z Klientem.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

  • Nie jest wymagane doświadczenie w branży DDD

Oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Pracę w młodym zespole - podział na 2 - osobowe zespoły

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet szkoleń - Niezbędne przeszkolenie do zawodu w branży DDD oraz systematyczny udział w innych szkoleniach i konferencjach branżowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dostosowanie grafiku pracy

Praca na 1/2, 3/4 lub pełen etat.

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV na adres mailowy naszej firmy lub w prywatnej wiadomości na serwisie OLX.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 909175269