2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Błonie
Dodane 17 kwietnia 2024

Poszukujemy Pracownika biurowego

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Błonie (kierunek Środa Śląska)

Zakres obowiązków:

-wystawianie faktur i dokumentów magazynowych

-wprowadzanie do systemu faktur i dokumentów sprzedażowych oraz zakupowych

-zlecanie wysyłek , kontakt z klientami i przewoźnikami

-nadzór nad prawidłową dokumentacją biurową

-obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej mailowo i telefonicznie

-obsługa kadr

-bieżące prace administracyjno-biurowe

Oczekujemy:

-doświadczenia w pracy administracyjno-biurowej

-umiejętności posługiwania się programami z pakietu MS Office (Excel, Word, Insert)

-bardzo dobrej organizacji pracy, terminowości

-skrupulatności i odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

-pracę w godzinach 7-15

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

-prace w miłej atmosferze

CV prosimy przesyłać poprzez aplikację OLX z dopiskiem

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Błonie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Błonie
ID: 901248001