2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Grunwald
Dodane 29 kwietnia 2024

Poszukujemy pracownika biurowego z doświadczeniem w grafice

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracownika biurowego z doświadczeniem w grafice komputerowej.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej;

  • Doświadczenia w pracy z grafiką reklamową;

  • Znajomość platform społecznościowych;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz priorytetyzacji zadań;

  • Prawo jazdy kat.b;

  • Znajomość pakietu office.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i ewidencja w systemie finansowo-księgowym dokumentów księgowych;

  • Analiza i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami;

  • Sporządzanie raportów na wewnętrzne potrzeby spółk;.

  • Wsparcie w obsłudze płatności i wystawianiu faktur sprzedaży;

  • Obsługa systemu obiegu dokumentów;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek i prawidłowe funkcjonowanie lokali;

  • Organizowanie uroczystości rodzinnych oraz firmowych;

  • Prowadzenie social mediów;

  • Koordynowanie spraw marketingowych;

  • Tworzenie grafik, nagłówków, opisów i innych elementów wizualnych do publikacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności;

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911937854