2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Olkusz
Dodane 11 maja 2024

Poszukujemy Pracownika budowlanego/ogrodnika

Wynagrodzenie

4 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza firma zajmuje się budową naturalnych zbiorników wodnych oraz pielęgnacją ogrodów naszych stałych klientów.

Budowa zbiorników wodnych wiąże się z wieloma ciekawymi wyzwaniami brak tutaj monotonii. Branża jest nietypowa, ale nauczymy cię wszystkiego ;)

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnika/specjalisty.

Miejsce pracy Olkusz

Zakres obowiązków:

-budowa stawów kąpielowych oraz oczek wodnych (układanie kamienia, bloczków betonowych, klejenie foli epdm itd)

-budowa filtracji

-sadzenie roślin wodnych

-odkurzanie zbiorników wodnych

-prace pielęgnacyjne w ogrodzie (wertykulacja, przycinanie roślin)

-danie o porządek na miejscu pracy

-raportowanie

Poszukiwane kompetencje:

-Doświadczenie w korzystaniu narzędziami oraz elektronarzędziami

-Umiejętność murowania mile widziane

-Dobra organizacja i utrzymanie porządku w miejscu pracy

-Wykształcenie min. średnie

-Chęci i zaangażowanie do pracy

-Mile widziane umiejętności z branży ogrodniczej lub budowlanej

-Mile widziane prawo jazdy kat. b

-punktualność i gotować do pracy ( od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie 3200-5000tyś na początek

-Świetna atmosfera ludzi ukierunkowanych na rozwój

-Ubrania robocze

-Ciekawą praca

Nr telefonu +48*******48

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 896293586