2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Wejherowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Poszukujemy pracownika do kebaba

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy do pracy w kebabie.

Twój zakres obowiązków:

- bieżące przygotowywanie oraz wydawanie dań z zachowaniem naszych standardów-dbanie o najwyższą jakość dań wychodzących spod Twojej ręki,

-utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy,

-wykonywanie pracy zgodnie z procedurami sanitarnymi

Nasze wymagania:•   dyspozycyjności•   dobrej organizacji pracy•   Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych To oferujemy:•   umowa zlecenie•   pracę na pełny etat•   niepowtarzalną atmosferę•   dogodną lokalizację•   darmowy posiłek pracowniczy. Wyślij swoje CV lub zadzwoń , preferujemy kontakt telefoniczny lub sms na ten numer

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 913777068