2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Maciek
Dodane 29 maja 2024

Poszukujemy pracownika do Komisu w Olsztynie

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy pracownika do komisu w Olsztynie na Dajtkach.

Jeżeli lubisz samochody i motoryzacje, masz prawo jazdy conajmniej kategorii B oraz znasz podstaw mechaniki samochodowej to jest praca dla Ciebie.

OFERUJEMY :

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja + płatne nadgodziny,

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B - doświadczenie w transporcie samochodów będzie Twoim dodatkowym atutem,

  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość,

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy oraz eksploatacji samochodów.

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie samochodów do sprzedaży,

  • utrzymywanie samochodów, biura oraz placu w czystości,

  • przewożenie samochodów naszą pomocą drogową (VW Crafter do 3,5T) na myjnie, do warsztatów lub do klientów,

Praca w Olsztynie ul.Sielska 7, od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 17 oraz w soboty od 10 do 14,

Zainteresowane osoby, którym odpowiadają zaproponowane przez nas warunki i zakres pracy, spełniające nasze wymagania, prosimy wypełnienie ankiety oraz przysłanie CV na stronie - LINK DO Formularza niżej:

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 672218848