2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Trzeciewiec
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukujemy pracownika na stanowisko Tapicer do przyuczenia

Lokalizacja

Trzeciewiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ideal Sofa istnieje na rynku od 2012 r. i zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych.

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Trzeciewiec (powiat bydgoski)

Witam, poszukujemy pracowników na stanowisko: tapicer.

Opis stanowiska:

- wykonywanie prac tapicerskich,

- wykonywanie różnych zadań związanych z produkcją mebli

- obsługa maszyn i urządzeń związanych pracą tapicera

Wymagania:

- umiejętność precyzyjnego wykończenia, dokładność,

- sumienność,

- zapał, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- atrakcyjne zarobki.

Lokalizacja

Trzeciewiec,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Trzeciewiec
ID: 911285958