2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Mikołów
  6. Budowa / remonty - Nowy Świat
Dodane 06 maja 2024

Poszukujemy Pracownika na Stanowisko Złotej Rączki ,Mikołów

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikołów, Nowy Świat

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MK Properties Hajduk sp.k poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko Złotej rączki.

Jeśli jesteś kreatywny , zdolny do wykonywania różnorodnych prac manualnych oraz posiadasz umiejętności naprawcze i zdolność do szybkiego uczenia się , to możesz być właśnie tym , kogo szukamy!

Obowiązki:

  • Naprawa i konserwacja urządzeń i sprzętu

  • Wykonywanie drobnych napraw wewnątrz budynku

  • Instalacja i montaż różnych elementów

  • Obsługa narzędzi i maszyn

  • Drobne prace stolarskie, elektryczne, hydraulicze itp.

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

  • Itp., itd- po prostu wszelkie prace , które wymagają ręki do pracy!

Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy manualnej będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn

  • Sprawność fizyczna i zdolność do pracy w różnych warunkach

  • Dokładność i precyzja w wykonywanych zadaniach

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • Wsparcie ze strony zespołu jak również przyjazne środowisko pracy

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Nowy Świat
ID: 915458438