2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mielec
Dodane 22 kwietnia 2024

Poszukujemy pracownikow drogowych i ziemnych - Belgia

Wynagrodzenie

70 - 85 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta we Flandrii zachodniej poszukujemy robotników ziemnych i brukarzy do wykonywania prac brukarskich i drogowych . Mile sa tez widziene 2-3 osobowe ekipy .

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków należy układanie kostki brukowej, szalowanie i prace i wykopy ziemne .

Do tego odnawianie starych chodnikow, montaz pokryw i włazów, kladzenie rur kanalizacyjnych umieszczanie oznakowania ...

Praca jest wykonywana w zespole 3-4 osobowym .

Wymagania pracowdawcy :

Poszukujemy odob posiadajacych juz podobne doswiadczenie i ktore nie noja sie pracy fizycznej .

Wymagana jest dobra znajomosc jezyka angielskiego .

Prawo jazdy jest dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje :

-Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze stawkami obowiązującymi w branży budowlanej od 17 -20 €/h

- Możliwość nauki i rozwoju - Pewność zatrudnienia

-Pracę z możliwością zawarcia umowy na stałe po okresie zatrudnienia tymczaszowego

- Pracę w 40-godzinnym systemie pracy

- Wszystkie typowe korzyści dla sektora budowlanego( 13ta premia, zasilek wakacyjny, premia pogodowa, premia swiateczna , eco czeki )

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 905955277