2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gdańsk
  7. Utrzymanie ruchu - Kokoszki
Izabela Jurek
Dodane 14 maja 2024

Poszukujemy pracowników dział utrzymania ruchu/ operator produkcji

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Obecnie dla naszego Klienta- Lidera wśród Pracodawców poszukujemy:

Obecnie poszukujemy 15 osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI/ PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Gdańsk

Twoje zadania:

  • obsługa maszyny produkcyjnej;

  • nadzór nad procesem produkcji;

  • prace konserwacyjne maszyny,

  • naprawa maszyn

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości rysunku technicznego;

  • doświadczenia w pracy przy naprawach maszyn

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Pracodawca chce Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę – bez pośredników!

  • Wynagrodzenie od 7000 brutto

  • Premię miesięczną,

  • Pełen pakiet benefitów, m.in.: Pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów pod gruszą, premie świąteczne), Prywatna opieka medyczna, Karta Multisport.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 915473384