2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Głowno
Dodane 01 maja 2024

poszukujemy pracowników stacji paliw Shell autostrada A2 MOP Niesułków

Wynagrodzenie

4 400 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głowno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi Klienta , współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji. Praca zgodnie ze standardami firmy.

Główne obowiązki:

·         -obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

·         -aktywna sprzedaż produktów i usług Shell

·         -budowanie pozytywnego wizerunku stacji

·         -prace porządkowe

·         -obsługa kasy fiskalnej

·         -dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

·         -osiąganie celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

·         -entuzjazmu i chęci do pracy

·         -umiejętności pracy w zespole

·         -życzliwego podejścia do ludzi- współpracowników i klientów

·         -gotowości do pracy zmianowej i w weekendy

Oferujemy:

·         -elastyczny czas pracy

·         -zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

·         -stabilne zatrudnienie i umowę o pracę·

·         -zniżkę na paliwa i wybrane produkty Shell

·         -atrakcyjny system premii i nagród

Stacja znajduje się na autostradzie A2 kierunek Warszawa (MOP Niesułków) - dojazd możliwy również drogą serwisową.

Lokalizacja

Głowno,

Łódzkie

Łódzkie, Głowno
ID: 910757190