2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Psie Pole
Dodane 18 kwietnia 2024

poszukujemy Przedstawiciela Handlowego

Wynagrodzenie

6 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna

Firma Sunlit Sp.zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy .

Twój zakres obowiązków :

- kompleksowa opieka oraz utrzymanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami .

- umiejętność  budowania długotrwałych relacji .

- monitorowanie trendów na rynku OZE .

- prowadzenie rozmów handlowych , opracowywanie ofert handlowych .

- dyspozycyjność i umiejętność organizacji pracy i radzenia sobie z wyzwaniami konkurencyjnego rynku .

Nasze wymagania :

- prawo jazdy kat. B.

- chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności .

- nastawienie na osiąganie dobrych wyników , wysoka motywacja w pracy .

- samodzielność , odpowiedzialność , zaangażowanie w powierzone obowiązki .

Oferujemy :

- stałą  i uczciwą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku .

- podstawę +  korzystny system premiowy  .

- szkolenie produktowe ,sprzedażowe i opiekę pozwalającą na płynne wdrożenie do pracy .

- pracę w zgranym zespole .

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 890253073