2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Częstochowa
  7. Przedstawiciel handlowy - Kawodrza
Dodane 20 kwietnia 2024

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako Przedstawiciel Handlowy.

Poszukujemy osoby pełnej energii, z zamiłowaniem do budowania relacji z klientami oraz pasją do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Co oferujemy:

Wysokie wynagrodzenie składające się z podstawy ("na start" 5000zł),

prowizji oraz premii, Płatne szkolenie wdrożeniowe,

Pełne wsparcie na każdym etapie pracy,

Profesjonalne szkolenia zapewniające rozwój umiejętności,

Przyjacielska atmosfera w zróżnicowanym wiekowo zespole,

Możliwość pracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obowiązki:

Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych,

Doradztwo w zakresie abonamentów medycznych i ubezpieczeń, dopasowane do potrzeb klientów,

Analiza rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych, Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i rozwojowych.

Wymagania:

Wykształcenie średnie (warunek konieczny)

Zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)

Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem,

Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych,

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

Motywacja do osiągania celów i rozwijania się.

Jeżeli Twoje CV na pierwszy rzut oka nie spełnia wymagań, ale czujesz, że ta praca może być dla Ciebie idealna, masz w sobie "to coś" i chcesz się rozwijać jako przedstawiciel handlowy napisz proszę w wiadomości kilka słów o sobie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, rozwijać swoje umiejętności i wspólnie z nami tworzyć sukces, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dołącz do nas - razem tworzymy lepsze jutro dla naszych klientów!

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 911491119