2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Kołobrzeg
Dodane 18 kwietnia 2024

Poszukujemy recepcjonistki/recepcjonisty

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pełny opis stanowiska

Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sp. z o. o., Sp. k. , ul. Waszyngtona 1, 78-100 Kołobrzeg

Obowiązki:

  • Przyjmowanie, meldowanie i obciążanie gości za pobyt

  • Prowadzenie dokumentacji recepcyjnej

Wymagania:

  • Sumienność i uczciwość

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu na umowę na okres próbny z możliwością późniejszego przejścia na umowę na czas nieokreślony

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wynagrodzenie na okres próbny: 4800,00 zł brutto/miesiąc

Godziny pracy:

  • od 7:00 do 19:00

  • od 19:00 do 7:00

Mile widziana znajomość języka niemieckiego, ewentualnie angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 94-35-49-949

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 772812186