2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Małopolskie
  6. Rekrutacja - Kraków
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukujemy Rekruterki / Шукаємо рекрутера

Wynagrodzenie

4 600 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Rekruter do studia streamów

Poszukujemy energicznego i zdeterminowanego rekrutera do naszego studia streamów! Jeśli lubisz kontaktować się z ludźmi, posiadasz umiejętności organizacyjne i dążysz do osiągnięcia rezultatów, to ta oferta jest dla Ciebie!

Grafik pracy: 5 dni w tygodniu po 6 godzin dziennie.

Obowiązki:

  • Poszukiwanie utalentowanych streamerów i kreatorów.

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i ocena potencjału kandydatów.

Wynagrodzenie: Od 4600 zł + premie.

Miejsce pracy: Kraków, Polska.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV

Вакансія: Рекрутер для стрім-студії

Ми шукаємо енергійного та цілеспрямованого рекрутера для нашої стрім-студії! Якщо ви любите спілкуватися з людьми, маєте організаторські навички та прагнете до результату, цей виклик для вас!

Графік роботи: 5 днів на тиждень по 6 годин на день.

Обов'язки:

  • Пошук та залучення талановитих стрімерів .

  • Проведення співбесід та оцінка потенціалу кандидатів.

Зарплата: Від 4600 + бонуси.

Місце роботи: Краків, Польща.

Якщо ви готові приєднатися до нашої команди, надішліть своє резюме

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911313011