2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Mielec
Dodane 29 kwietnia 2024

Poszukujemy spawaczy -Belgia

Wynagrodzenie

60 - 80 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta z siedzibą w Limburgu poszukujemy spawaczy z doswiadczeniem przy konstrukcjach metalowych. Jest to firma ktora zajmuje sie projektowanaiem, produkcja oraz montazem roznego rodzaju przemysłowe konstrukcje metalowych dla przemysłu w całej Belgii i poza nią.

Opis stanowiska :

• montaż konstrukcji stalowych, a także montaż i konserwacja mechanicznych instalacji transportowych. • Będziesz pracować razem z brygadzistą w zespole liczącym od 2 do 6 osób. w

Oczekiwania pracodawcy :

• potrafisz w wystarczającym stopniu czytać plany i masz dobrą wiedzę na temat dynamicznych elementów napędu, takich jak łożyska,sprzęgła , uszczelnienia i łańcuchy napędowe • po odbyciu wymaganego szkolenia będziesz w stanie np. montować łańcuchy przenośników, osie, koła, listwy ślizgowe i koryta systemów przenośników, sprawdzać je pod kątem zużycia i je naprawiać je w razie potrzeby. • Potrafisz spawac elektroda stal zwykła i nierdzewna • Potrafisz ciac plazmowo i tlenowo • Po otrzymaniu instrukcji potrafisz pracować samodzielnie i odpowiedzialnie. • Przestrzegasz przepisow BHP i posiadasz podstawowy dyplom VCA lub chcesz go zdobyc • Jesteś elastyczny pod względem czasu i miejsca oraz posiadasz co najmniej prawo jazdy kategorii B.

Stawki zalezne od dosiwadczenoia og 16 do 17.5 €

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 906650847