2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Białystok
  6. Montaż i serwis - Białostoczek
Dodane 16 kwietnia 2024

Poszukujemy Stróża z Doświadczeniem do Galerii Handlowej

Wynagrodzenie

3 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Galeria Handlowa zlokalizowana w centrum miasta poszukuje osoby wszechstronnej o na stanowisko Stróża/ Konserwatora. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności w prestiżowej lokalizacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze spawania oraz malowania - umiejętność prac związanych z naprawą i utrzymaniem infrastruktury.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy - poszukujemy osoby z pasją do wykonywania różnorodnych zadań.

  • Prawo jazdy kat. B - niezbędne do obsługi sprzętu i realizacji obowiązków związanych z utrzymaniem obiektu.

  • Dyspozycyjność - gotowość do elastycznego dostosowywania się do potrzeb galerii, również w weekendy i wieczory.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac związanych z konserwacją, naprawą i utrzymaniem obiektu galerii.

  • malowanie i prace związane z wykończeniem

  • Obsługa i utrzymanie sprzętu oraz narzędzi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotów/a podjąć wyzwanie, zapraszamy do aplikowania! Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 79*****09

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 903897743