2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Kraków
  7. Grafika - Prądnik Biały
Dodane 21 kwietnia 2024

Poszukujemy studentki do tworzenia grafik z pasją i duszą w Krakowie

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Poszukujemy studentki tworzącej grafiki z pasją i duszą. Kreacje będą prezentowane na Facebooku, Instagramie oraz sklepie internetowym ze szkoleniami.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie grafik na Facebooka, Instagram, YT i sklep internetowy

  • Tworzenie grafik, ebooków

  • Wykonanie prezentacji w Power Point

  • Pomoc graficzna do sklepu internetowego

  • Tworzenie grafik i pomoc przy Landing Page i stronie zapisu

Oczekiwania

  • Pozytywny stosunek do życia

  • Umiejętność i kreatywność w tworzeniu grafik

  • Lojalność i uczciwość

  • Dobra organizacja i samodyscyplina

  • Znajomośc programów graficznych: Ilustrator, Canva, Power Point

Warunki pracy:

  • praca 2-3 razy w tygodniu w godz. 11.00 - 15.00 lub 12.00 - 16.00 - dni do uzgodnienia

  • umowa zlecenie

  • praca w systemie hybrydowym

Chcesz rozwijać swój warsztat pracy, lubisz tworzyć nowe kreacje i nowe wyzwania, zapraszam do naszego zespołu :-)

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV poprzez formularz.

Dodatkowo proszę podać jakie godziny i jakie dni są najbardziej odpowiednie.

CV proszę przesłać z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 913505487