2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zachodniopomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Choszczno
Adam
Dodane 26 kwietnia 2024

Poszukujemy Talentów! Doradca Klienta w Banku Millennium

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Choszczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Lokalizacja: Choszczno, ul. Wolności 4

Opis stanowiska: Jesteśmy Oddziałem Franczyzowym Banku Millennium w Choszcznie, który dynamicznie się rozwija i poszukujemy odpowiedniej osoby, aby dołączyła do naszego zespołu na stanowisku Doradcy Klienta. Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do obsługi klienta i masz zdolność pozyskiwania nowych klientów zarówno w segmencie bankowości detalicznej, jak i dla firm, to ta oferta pracy jest dla Ciebie. Oferujemy wyjątkową okazję do pracy w świetnej atmosferze oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych.

  • Sprzedaż produktów i usług bankowych, w tym kredytów, kont, ubezpieczeń.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Aktywna promocja produktów i usług banku

  • Realizacja planów sprzedażowych i celów biznesowych.

Czego oczekujemy?

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży - doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Gotowość do nauki i rozwoju w dynamicznym środowisku

Co oferujemy?

  • Bardzo konkurencyjne warunki umowy i wynagrodzenia, dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia. Średnie wynagrodzenie około 8000-9000zł brutto /m-c ( podstawa plus premia)

  • Doskonałą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Wyjątkową okazję do pracy w dynamicznie rozwijającym się Oddziale Franczyzowym Millennium Banku

  • Dużą autonomię w realizacji celów

  • Wsparcie w realizacji ambitnych celów sprzedażowych, dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi i szkoleń.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyjątkowe wyzwanie i rozwijać się w obszarze bankowości, zapraszamy do złożenia aplikacji!

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego" przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jak aplikować: Aby ubiegać się o to stanowisko, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny.

Lokalizacja

Choszczno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Choszczno
ID: 911281277