2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Zachodniopomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Szczecin
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Centrum
Dodane 06 maja 2024

Poszukujemy Telemarketera w Szczecinie

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Telemarketera

Miejsce pracy: Szczecin

Twoje zadania:

• Telefoniczny kontakt z klientem w celu umówienia wizyty w salonie

(wewnętrzna baza klientów)

• Obsługa systemu raportowego

• Wspieranie bieżących działań sprzedażowych;

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

• Jesteś osobą komunikatywną

• Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje

• Jesteś osobą wytrwałą i konsekwentną w działaniu

• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Elastyczne godziny pracy;

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, złóż CV przez portal OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje uzyskane w procesie rekrutacji objęte są klauzulą poufności. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883) prosimy o zamieszczanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 733978613