2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Bydgoszcz
SmartAds
Dodane 23 kwietnia 2024

Pozycjoner/ka stron internetowych - SEO Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zapraszamy do współpracy w teamie SmartAds!

Jeśli Twoją pasją jest pozycjonowanie stron, a Internet jest Twoim naturalnym środowiskiem, to trafiłeś idealnie. U nas będziesz mógł/mogła się rozwijać i realizować. Specjalizujemy się w optymalizacji kampanii Google Ads i SEO.

Dołącz do naszego Teamu SmartAds i rozpocznij karierę na stanowisku Pozycjoner/Pozycjonerka stron internetowych!

Podstawowy zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • optymalizacja stron internetowych na potrzeby pozycjonowania,

  • przygotowywanie strategii oraz materiałów na potrzeby pozycjonowania,

  • bieżąca obsługa serwisów opartych o różne CMSy (np.: Wordpress, Prestashop, Shoper),

  • wprowadzenie zmian i nadzorowanie poprawności działania stron internetowych,

  • przygotowywanie audytów strony oraz raportów,

  • tworzenie stron internetowych na potrzeby pozycjonowania.

Wymagamy:

  • dobrej znajomości technologii webowych (HTML, CSS),

  • wiedzy z zakresu pozycjonowania i tworzenia stron internetowych,

  • doskonałej znajomości środowiska internetowego oraz biegłej obsługi komputera,

  • samodzielności w podejmowaniu działań i doskonałej organizacji czasu i miejsca pracy,

  • umiejętności pracy w teamie,

  • chęci do pracy i ciągłego rozwoju

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu wdrożeniowego),

  • szkolenia wstępne prowadzone przez naszych doświadczonych specjalistów,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • możliwość poszerzenia umiejętności technicznych niezbędnych do rozwoju na tym stanowisku,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna Allianz, karta sportowa Medicover),

  • pracę od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00,

  • pokój do gier i wypoczynku w czasie przerw,

  • przyjazną atmosferę pracy, dobrą kawę, wyjścia i wyjazdy integracyjne,

  • brak dress code'u i poszanowanie kultury różnorodności.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 908889015