2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Roznoszenie ulotek
  5. Roznoszenie ulotek - Wielkopolskie
  6. Roznoszenie ulotek - Kościan
Dodane 23 kwietnia 2024

Pozyskiwanie leadów OZE / Roznoszenie ulotek, materiałów OZE

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kościan

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Hymon – jesteśmy Spółką, która powstała już w 2011 roku i od tego czasu nieustannie edukujemy w sferze OZE i pracujemy nad najlepszymi, oszczędnymi i ekologicznymi rozwiązaniami dla naszych klientów.

Kogo szukamy? - Osób energicznych, dynamicznych, uczciwych i naprawdę chętnych do wykonywania wymienionych niżej obowiązków.

Twój zakres obowiązków:

  • kolportaż materiałów reklamowych Hymon na wskazanym terenie

  • przeprowadzanie rozmów informacyjnych dot. produktów oferowanych przez firmę Hymon, m.in.: fotowoltaika, pompy ciepła, piece na pellet, termomodernizacje

  • zachęcanie do bliższego zapoznania się z ofertą firmy Hymon

Nasze Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie wyjazdowym (3-4 dni w tygodniu)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i rzetelność w działaniu

  • przede wszystkim determinacja i chęć do pracy

My zapewniamy:

  • niezbędne szkolenia wdrożeniowe i przygotowanie

  • materiały i narzędzia niezbędne do pracy

  • opiekę i nadzór koordynatora projektu

  • dowóz autem firmowym do wyznaczonego obszaru pracy

  • nocleg podczas delegacji

  • bieżące, cykliczne rozliczenia pensji

  • praca w stabilnej, rozpoznawalnej firmie

Oferujemy stabilne zatrudnienie, nie jest to jednorazowy projekt, szukamy osób "na stałe", praca na terenie całej Polski ale zawsze zapewniamy dojazd do miejsca docelowego oraz nocleg na miejscu, każdy ma swojego opiekuna który również przebywa w terenie, zapewniamy narzędzia wspomagające pracę takie jak odzież firmowa, teczki firmowe czy szeroki wachlarz materiałów informacyjnych.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 908896330