2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Cieszyn
PPG Industries
Dodane 03 maja 2024

PPG Cieszyn - Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności maszyn oraz instalacji w zakresie mechanicznym

  • Wykonywanie przeglądów napraw i konserwacji maszyn oraz instalacji na wydziale produkcyjnym

  • Realizacja planowanych remontów maszyn i instalacji

  • Diagnostyka i usuwanie awarii w zakresie mechanicznym

  • Nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn na wydziale produkcyjnym

  • Zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach

  • Raportowanie realizowanych zadań

  • Uczestniczenie w analizach przyczyn występowania awarii maszyn na wydziale produkcyjnym

 Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolności interpersonalne

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Mile widziane Świadectwo Kwalifikacyjne

  Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki bezpośredniego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Premię miesięczną

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 905923646