2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Prądnik Czerwony
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca - Agent nieruchomości

Wynagrodzenie

500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma ProFit Home sp. z o. o. poszukuje osób do pracy w roli Agentów Nieruchomości. Obszar pracy: Kraków i okolice (opcjonalnie).

WYNAGRODZENIE PROWIZYJNE - ZALEŻNE OD WYNIKÓW.

Praca dla osób uczących się do 26 roku życia. Szukamy energicznych i ambitnych osób, które są zorientowane na wynik.

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie nowych ofert do sprzedaży i wynajęcia (przyjmowanie ofert do bazy)

  • wykonywanie zdjęć nieruchomości

  • przygotowywanie treści ogłoszeń nieruchomości

  • prezentacja nieruchomości do wynajęcia lub do sprzedaży

  • opieka nad klientem w Kancelarii Notarialnej

  • przygotowywanie raportów tygodniowych i miesięcznych

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • samodzielność

  • znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność

  • wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia celów

  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • podstawowe szkolenia

  • elastyczny czas pracy

  • wsparcie merytoryczne

Zainteresowanych proszę o wysyłanie CV.

ProFit Home sp. z o. o.

Al. 29 Listopada 130/516F, 31-406 Kraków

NIP: 945*****08, KRS: 0001061026, REGON: 526497217

www.profithome.com.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 912584532