2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Iława
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca - Agent Nieruchomości Freedom Iława

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Stanowisko: Agent Nieruchomości

Miasto: Iława

W związku z intensywnym rozwojem Freedom Nieruchomości Oddział Iława zapraszamy do współpracy agentów nieruchomości bądź osoby, które pragną rozwijać swoją karierę w tym zawodzie!

Jeżeli jesteś osobą nie mającą doświadczenia w branży nieruchomości, nie martw się ,zapewniamy ponad 80 godzin w ramach systemu szkoleniowo-wdrożeniowego, dzięki czemu otrzymasz kompleksową wiedzę i narzędzia pozwalające już od pierwszych dni pracować .

Jesteśmy największą ogólnopolską siecią biur nieruchomości. Nasi najlepsi doradcy zarabiają średnio 10 000 zł miesięcznie i więcej!

Jesteśmy siecią biur nieruchomości posiadająca ponad 60 oddziałów w całej Polsce. Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości.

Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing (otrzymujesz klientów) i jakość obsługi (30% naszych ofert pochodzi z rekomendacji).

Co otrzymasz?

  • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność

  • Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów

  • Szkolenie i wdrożenie przygotowujące do pracy Agenta Nieruchomości

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)

  • Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów, infrastruktura G Suite)

  • Program szkoleń dodatkowych [prawne, sprzedażowe, menadżerskie]

  • Jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu

  • Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia

Twoje zadania

  • Systematyczne pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność

  • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości

  • Współpraca z zespołem oraz partnerami

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w sprzedaży

  • Koncentracji na pozyskiwaniu nowych klientów

  • Nastawienia na cel

  • Systematyczności i pracowitości

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 900329662