2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca animator - Kraina Czarów

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przejdź z nami na drugą stronę lustra i pracuj w bajkowym miejscu.

Sala Zabaw Kraina Czarów poszukuje animatorów

Jeśli uważasz, że nadajesz się do pracy z dziećmi, jesteś miłą i uśmiechniętą osobą, a do tego kreatywną oraz szukasz elastycznego grafiku, aby pogodzić pracę z edukacją - APLIKUJ!

OPIS STANOWISKA ANIMATOR:

  • prowadzenie animacji urodzinowych

  • prowadzenie warsztatów i zabaw

  • opieka nad dziećmi

  • utrzymanie czystości i porządku w sali zabaw

  • wsparcie pracy recepcji i kawiarni

WYMAGANIA NA STANOWISKO ANIMATOR:

  • status studenta - WARUNEK KONIECZNY

  • wskazane doświadczenie w pracy z dziećmi, animowaniu zabaw

  • dyspozycyjność min. 80h w miesiącu.

  • odpowiedzialność, sumienność,

  • wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie

  • mile widziana umiejętność modelownia balonów, malowania buzi, zdolności plastyczne

  • książeczka sanepidowska

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w mojej aplikacji rekrutacyjnej, w tym zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku, w celach prowadzenia rekrutacji przez Barten sp. z o.o..

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 681232449