2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca - Asystent/ka sprzedaży - BOHEMI SOUL - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa

Marka odzieżowa BOHEMI SOUL zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA SPRZEDAŻY – DORADCA KLIENTA :)

Miejsce pracy: Kraków ul. Krakowska 13

Takie mamy dla Ciebie zadania:

·         profesjonalna i miła obsługa klienta,

·         dbanie o należytą ekspozycję towarów,

·         kontrola stanów magazynowych,

·         przyjmowanie dostaw oraz uzupełnianie towaru na sklepie,

·         proste prace porządkowe na sklepie i w jego otoczeniu,

·         obsługa kasy fiskalnej i terminala,

·         sporządzanie raportów dziennych i segregowanie dokumentów;

 Oczekiwania:

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         dyspozycyjność od zaraz mile widziana,

·         wysoka kultura osobista w pracy z klientami,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         dobra znajomość obsługi komputera,

·         znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym,

·         dokładność i sumienność w wykonywaniu działań,

·         pozytywne nastawienie i chęć do pracy,

·         znajomość branży modowej będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia,

·         atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system prowizyjny,

·         pracę w miłej i przyjaznej atmosferze :)

                Jeśli jesteś zainteresowana/ny i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na adres podany w ogłoszeniu.

                Napisz nam również parę słów o sobie, dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać :)

                Bardzo prosimy o umieszczeniu na dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Bohemi Soul Agnieszka Balbierz ul. Jana Sawy 8/05, 20-632 Lublin NIP: 712 312 09 17".

                    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909744862