2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Wola
Duodent Przychodnia Stomatologiczna
Dodane 22 maja 2024

Praca Asystentka Stomatologiczna Warszawa Wola Prywatna Klinika

Wynagrodzenie

40 - 49 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Przychodni mamy coraz więcej lekarzy dentystów co za tym idzie, chcielibyśmy powiększyć grono naszych Asystentek Stomatologicznych. Jeśli szukasz pracy to jest to idealny moment! Skontaktuj się z nami!

Adres: Nowolipki 21, 01-006 Warszawa - Duodent Przychodnia Lekarska

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;

  • przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;

  • prowadzenie dokumentacji medycznej;

  • przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy z lekarzem "na 4 ręce";

  • dyspozycyjność;

  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • umiejętność pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • wykształcenie minimum średnie - kierunkowe.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od stażu;

  • możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb;

  • zniżki pracownicze;

  • zniżki na badania lekarskie u naszych kontrahentów;

  • karty MultiSport;

  • możliwości dalszego rozwoju;

  • miłą i przyjemną atmosferę w miejscu pracy.

Jeśli jesteś zainteresowana pracą w Przychodni Stomatologicznej Duodent, wyślij swoje CV na adres mailowy lub za pomocą OLX.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 894244473