2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Toruń
Karolina
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca Belgia - elektromechanik - bezpłatne zakwaterowanie

Wynagrodzenie

13 700 - 14 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Aktualnie do zakładu specjalizującego się w produkcji autobusów poszukujemy kandydatów na stanowisko: elektromechanik.

lokalizacja: Belgia, Roeselare

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż części elektrycznych

  • łączenie podzespołów na podstawie instrukcji pracy, rysunku technicznego lub planu elektrycznego,

  • kontrola wizualna dostarczonych materiałów.

OFERTA:

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS – stawka godzinowa: 20,00€ brutto/h,

  • możliwość nawiązania współpracy na zasadach b2b,

  • system I-zmianowy,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot za dojazd 0,21€/km (zwrot za dojazd z Polski do Belgii, oraz między zakwaterowaniem a zakładem),

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • opiekę oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,

  • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • ubezpieczenie NNW,

  • rekrutacja przeprowadzana jest w 100% zdalnie.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 905926056