2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Międzychód
Jessica
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca bez doświadczenia: ślusarz/tokarz/operator maszyn CNC.

Lokalizacja

Międzychód

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BA Glass Poland, będąca częścią międzynarodowej grupy BA GLASS i jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej, poszukuje pracowników do Huty Sieraków na stanowiska: Ślusarz, tokarz, frezer.

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i weź udział w procesie tworzenia wysokiej jakości opakowań szklanych dla branży spożywczej!

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w BA GLASS Poland.

  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Multisporta, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Premia roczna.

  • Dofinansowanie do dojazdów.

  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia. Szkolenia prowadzone pod okiem specjalistów oraz praca w zakładzie, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników.

  • Świadczenia świąteczne (dodatkowe pieniądze z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy).

  • Spotkania i imprezy firmowe.

  • Praca w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym.

  • Stały harmonogram pracy.

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa maszyn konwencjonalnych w dziale form, w tym tokarek, frezarek oraz maszyn ślusarskich.

  • Obróbka mechaniczna oraz obróbka skrawaniem elementów form oraz elementów do maszyn.

  • Wykonywanie toczenia, frezowania oraz innych procesów obróbki mechanicznej wyrobów.

  • Przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości produkowanych elementów.

  • Dbałość o porządek na swoim miejscu pracy w celu zapewnienia efektywności procesu produkcyjnego.

  • Praca zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), w tym przestrzeganie wszystkich procedur i przepisów dotyczących bezpiecznej pracy na terenie zakładu.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe,

  • Precyzja, rzetelność, odpowiedzialność i gotowość do nauki,

  • Motywacja i zaangażowanie do wykonywania powierzonych zadań.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym lub otwartość na pracę w systemie 4-brygadowym.

Nie potrzebujesz doświadczenia w tych obszarach! Wszystkich naszych pracowników szkolimy indywidualnie, prowadząc przez różnorodne etapy szkoleniowe.

Dołącz do BA Glass Poland i rozwiń swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie!

Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Międzychód,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Międzychód
ID: 897707452