2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świętochłowice
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca Biuro Sekretariat

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa poszukuje osób zorganizowanych do pracy w dziale administracyjnym sekretariat, Mile widziani STUDENCI

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wysyłanie poczty,

  • wypisywanie i kompletowanie umów, pism,

  • archiwizowanie dokumentacji,

  • obsługa urządzeń biurowych,

  • realizacja dodatkowych zadań,

  • współpraca z oddziałami firmy,

  • przygotowanie dokumentów obcokrajowców (Ukraina, Gruzja)

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji,

  • pomoc przy przewozie dzieci niepełnosprawnych,

Wymagania:

  • wysokie umiejętności planowania,

  • skrupulatność,

  • zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane prawo jazdy kat B

  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego, gruzińskiego.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 784770354