2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chorzów
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca biurowa, administracja

Wynagrodzenie

2 122 - 4 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w biurze jak i w terenie .

Oczekiwania :

  • chęci do pracy ,

- mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prac administracyjnych (jak również prawne)

- Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

- Umiejętność obsługi komputera i znajomość podstawowa pakietu MS Office.

- rzetelność i obowiązkowość, wysoka kultury osobistej i nienaganna prezencja

- prawo jazdy kat. B

- duża samodzielność pracy, podejście nastawione na rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

• Elastyczną pracę biurową

• Pracę w dni robocze od pn-pt

• Umowę o pracę (po zakończeniu okresu próbnego)

Zadania:

• zapewnienie wsparcia administracyjnego w codziennych operacjach biurowych (zarządzanie obiegiem dokumentów (faktury, specyfikacje, umowy itp. i prowadzenie baz danych oraz utrzymanie porządku administracyjnego w biurze)

• Kontakt z biurem księgowym oraz prawnym

Obsługa klienta

Praca na część etatu z możliwością rozszerzenia na cały etat.

Zgłoszenia proszę wysyłać za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 884215664