2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Ursynów
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca biurowa dla rekrutera/ki w Agencji Pracy

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Rekrutera/Rekruterki do pracy stacjonarnej w Agencji Pracy w Warszawie.

Wymagania:

  • język polski - ojczysty

  • doświadczenie w rekrutacji pracowników

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • samodzielność, kreatywność, komunikatywność

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest to koniecznością)

Oferujemy:

  • kompleksowe wdrożenie

  • podstawa 4000zł (na początek)+ premia uznaniowa

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • uśmiechnięty i sympatyczny zespół

  • umowa o pracę po przepracowanych 6 miesiącach

Obowiązki:

  • tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych w języku polskim

  • pozyskiwanie nowych pracowników oraz ich weryfikacja

  • prowadzenie rekrutacji na różnorodne stanowiska

  • przygotowywanie umów oraz dokumentacji personalnej pracowników

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami

Biuro mieści się przy ul. Puławskiej 405

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 910755583