2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 07 maja 2024

Praca biurowa, fakturzysta

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

praca biurowa

Co możemy Tobie zaoferować ?

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

  • pracę w nowoczesnym biurze w młodym i zgranym zespole,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

Wymagania:

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • komunikatywność i swoboda w kontakcie z klientem

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • znajomość MS Office - w szczególności Excel,

  • znajomość programu subiekt i canva pro

  • doświadczenie w pracy biurowej

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur,

  • przygotowywanie dokumentacji towarzyszącej wystawionej fakturze,

  • kontrola dokumentacji sprzedaży,

  • współpraca z handlowcami i magazynem.

  • marketing

  • tworzenie ulotek i obsługa social mediów

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 916627739