2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wieluń
Dodane 12 kwietnia 2024

**Praca biurowa - język niemiecki Wieluń**

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma 24/7 Polska sp. z o.o. prowadzi rekrutacje osób do zespołu koordynatorów obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

  • odbieranie telefonów

  • komunikacja mailowa

  • obsługa dedykowanych programów komputerowych

  • rejestracja i koordynacja prowadzonych napraw pojazdów osobowych i ciężarowych

Wymagania:

  • dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego

  • inne języki mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o prace na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Praca w systemie zmianowym

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Niezbędne szkolenie (wszystkiego Cię nauczymy)

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Praca w środowisku międzynarodowym

Szukamy wielu kandydatów.

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 896403608