2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubuskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zielona Góra
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca biurowa - myjnia ELTORE

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Firma Eltore od 16 lat znajdująca się w markecie Carrefour. Nasz firma posiada 4 działy Myjnia, Detailing, PDR, Likwidacja Szkód. Aktualnie szukamy pracownika do pracy biurowej obsługująca dział Myjni.

Godziny pracy

7.45 - 15.00 oraz 14.30 - 20.00 pon-pt, (dwie zmiany)

8.00-20.00 sobota (2x soboty w miesiącu)

Prosimy o składanie CV na pocztę podaną w ogłoszeniu przez OLX

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Zmysł techniczny

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoki poziom poczucia estetyki i dokładności

  • Obsługa klienta na wysokim poziomie

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Samodzielność, odpowiedzialność i chęć nauki

  • Znajomość programy MS Excel,

  • programu księgowego Subiekt GT oraz kasy fiskalnej (mile widziane)

  • Wykształcenie min. średnie

  • mile widziana znajomość j. obcych na poziomie komunikatywnym (ang. lub niem)

  • Nadzorowanie zespołu 8-10 pracowników - Rekrutacja pracowników do swojego działu

Zakres obowiązków:

Obsługa klienta, sprzedaż i wycena usług

  • Otwieranie, prowadzenie i rozliczanie zleceń serwisowych

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

  • Prowadzenie raportów

  • Zamawianie materiałów

  • Prowadzenie raportów magazynowych

  • Wsparcie kierownika firmy w codziennych sprawach

Pełny i szczegółowy zakres obowiązków przekażemy na rozmowie kwalifikacyjnej Zapewniamy przeszkolenie i pomoc w adaptacji.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 849923262