2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Racibórz
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca biurowa / Obsługa Klienta

Wynagrodzenie

4 600 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną, uwielbiasz pomagać innym oraz sprawia Ci przyjemność zbieranie danych i organizowanie pracy innym, to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem osoby dobrze zorganizowanej oraz chętnej do pomocy, która zajmie się organizacją pracy przedstawicieli handlowych oraz zaangażuje się w obsługę klientów w firmie CELUTERM.

Firma CELUTERM specjalizuje się w ociepleniu poddaszy domów prywatnych oraz obiektów usługowych. Postrzegamy swoją rolę bardziej jako doradcy klienta niż sprzedawcy. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie.

Nasza firma jest na rynku przeszło 10 lat i dynamicznie się rozwija. Wygrywamy jakością oraz elastycznością w zakresie potrzeb klientów. Mamy stały zespół sprawdzonych fachowców oraz wysokie standardy pracy.

Szukamy kogoś kto zorganizuje pracę handlowcom, poukłada ich kalendarz i ogarnie chaos który generują a ponadto gdy zadzwoni klient porozmawia z nim przez chwilę.

Dlatego jeśli doceniasz pracę w środowisku nastawionym na zaspokajanie potrzeb współpracowników i klientów oraz rozumiesz znaczenie relacji w pracy, to zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Kogo nie szukamy? Jeżeli nie lubisz zdobywać nowej wiedzy, w życiu zawodowym nie podejmujesz się myślenia, nie umiesz liczyć (+-x/%), nie lubisz ludzi, nie lubisz zmian, jesteś niezbyt komunikatywny. Ponadto uważasz, że rozwój jest Ci niepotrzebny, wolisz wysłać maila niż zadzwonić - to ta praca nie jest dla Ciebie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-       Umawianie, organizowanie i optymalizowanie spotkań handlowcom

-       Zarządzanie kalendarzem handlowców

-       Odbieranie od informacji zwrotnych od przedstawicieli handlowych

-       Odbieranie telefonów z zapytaniami

-       Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych

-       Prowadzenie CRM

-       Aktualizacja szans sprzedażowych w CRM

-       Obsługa firmowej skrzynki email

WYMAGANIA:

-       Komunikatywność i otwartość

-       Nastawienie na pomaganie innym

-       Wysoka samomotywacja oraz zaangażowanie

-       Samodzielność oraz inicjatywa własna

-       Świetna organizacja pracy własnej

-       Umiejętność szybkiej pracy na listach zadań

-       Przyjemność z pracy w zespole

-       Biegła obsługa komputera, w tym pakietu Ms Office

-       Umiejętność sprawnego wyszukiwania danych w Internecie

-       Wyższe wykształcenie (min. licencjat) lub średnie techniczne

-       Czynne prawo jazdy kat B

OFEROWANE WARUNKI:

-       Pełny etat od poniedziałku do piątku 9:00-17:00 (8:00-16:00) w biurze w Raciborzu

-       3100 zł netto na 2 miesięcznym okresie próbnym, następnie stopniowy wzrost wynagrodzenia do 4500 zł netto

-       Możliwość rozwoju i awansu

-       Długotrwałe zatrudnienie

-       Praca w dobrze zorganizowanym biurze

-       Rodzinna i życzliwa atmosfera

Jeśli chcesz zdobyć tę pracę, pokaż, że Ci naprawdę zależy. Jeśli zamierzasz wysłać nam takie samo CV i List motywacyjny, jak innym firmom – daj sobie spokój. Zgłoszenia, w które kandydat nie włoży serca, od razu trafią do kosza.

Ostrzegam, że jeżeli zostaniesz zatrudniony, będziesz ostro wyzyskiwany, zmuszany do ciągłego rozwoju, nauki i szkoleń. A jak już sobie z tym poradzisz, to dostaniesz podwyżkę, żeby konkurencja nie skorzystała z okazji i nie podebrała nam bardzo dobrego pracownika.

PROSIMY PRZESYŁAĆ DOKUMENTY APLIKACYJNE WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM PORTALU OLX ale możesz też zadzwonić (tel. 78*****16)

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 674660448