2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Zachodniopomorskie
  6. Odnawialna - Koszalin
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca biurowa -pełny etat

Wynagrodzenie

4 760 - 7 140 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma JENERGY, specjalizująca się w sprzedaży i montażu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych poszukuje pracownika biurowego.

W związku ze zwiększonym popytem na instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła wynikające z dużego wsparcia finansowego z instytucji państwowych globalną sytuacją energetyczną i ogromnym potencjałem na rynku poszukujemy nowego pracownika handlowo - administracyjnego do naszego biura.

Opis stanowiska:

·     kontakt z klientami i kontrahentami,

·    przygotowywanie ofert i umów sprzedaży

·     wystawianie faktur sprzedażowych, kontrola płatności,

·    prowadzenie rejestru faktur przychodzących, przygotowywanie raportów,

·    archiwizacja dokumentów,

·    realizacja dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb,

·    kreowanie pozytywnego wizerunku firmy JENERGY

·    zgłoszenia instalacji PV do OSD

·    zamawianie materiałów pod instalację PV i PC

Wymagania:

·   wielozadaniowość i terminowość,

·   samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

·   umiejętność pracy pod presją czasu,

·   bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

·   prawo jazdy kategoria B.

Mile widziane:

·   zainteresowanie tematyką OZE,

·   zdolności handlowe.

Zapewniamy:

·   stabilną pracę,

·   wszystkie narzędzia pracy,

·   możliwość awansu,

·   najlepszą atmosferę i indywidualne podejście do pracownika.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 915505844