2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Krzyki
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca biurowa, pomoc w Obsłudze Sklepu Internetowego

Wynagrodzenie

2 500 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Od ponad 10 lat zajmujemy się sprzedażą akcesoriów na telefon. W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy pracownika biurowego, która wesprze nas w obsłudze sprzedaży internetowej.

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie tabel w Excelu

  • Dodawanie produktów do sklepu internetowego oraz aktualizacja istniejących ofert. Wdrażanie do sklepu internetowego opisów, meta opisów - na podstawie otrzymanych wytycznych.

  • Tworzenie prostych materiałów graficznych

  • Odpisywanie na wiadomości od klientów

  • Opieka nad opiniami

  • Obsługa Ceneo