2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Opolskie
  5. Badania i rozwój - Kluczbork
Rekrut_praca
Dodane Dzisiaj o 13:15

PRACA biurowa w domu / dodatkowa / wysokie stawki 4500 - 9500

Wynagrodzenie

4 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kluczbork

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem, szukamy kandydatów do prostej pracy zdalnej na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu reklamy i promocji

Co oferujemy?

  • Praca w pełni zdalna, bez wychodzenia z domu, 100% w internecie

  • Umowa, rozliczenie z Urzędem Skarbowym

  • Wynagrodzenie (4500 PLN – 9500 PLN), przelew na konto bankowe

  • Elastyczne godziny pracy, sam decydujesz ile pracujesz

  • Stawiamy na rozwój

  • Pełen pakiet szkoleń online oraz wsparcie zespołu 24/7

  • Premie w postaci bonusów dla pracowników z najlepszymi wynikami

  • Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Reklama produktów na zlecenie firm zewnętrznych

  • Nadzór działań reklamowych

  • Odpisywanie na wiadomości

  • Co wymagamy ?

  • Ukończone 18 lat

  • Obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter pracy

  • Komputer/smartfon z dostępem do internetu

  • Obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowym

  • Motywacja do osiągania wysokich wyników

Jak rozpocząć współpracę?

Kliknij w przycisk „APLIKUJ". Napisz do mnie, że wyrażasz zainteresowanie a ja wyślę Tobie bardziej szczegółowe informacje na temat tej oferty.

Do usłyszenia !

Sylwia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 910566187