2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Koszalin
Dodane 14 maja 2024

PRACA budowa domów szkieletowych. Również Kobiety

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

KUNERT GROUP Sp. z o.o. producent mobilnych domów holenderskich sezonowych i całorocznych.

W związku z rozwojem firmy obecnie zatrudnimy osoby posiadające doświadczenie ogólnobudowlane

Miejsce pracy: Nowe Bielice

Obowiązki:

  • montaż konstrukcji drewnianej ścian i dachu,

  • montaż instalacji elektrycznej,

  • montaż instalacji hydraulicznej,

  • proste powtarzalne czynności montażowe,

  • dobra samoorganizacja,

Cenimy:

  • odpowiedzialność, dokładność, precyzję w wykonywaniu obowiązków

  • mile widziane osoby z doświadczeniem przy produkcji konstrukcji drewnianych, instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej,

  • punktualność, zaangażowanie, samodzielność,

  • chęć do pracy i ciągłego uczenia się,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności, doświadczenia oraz okresu zatrudnienia,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość awansu

  • praca w ogrzewanej hali produkcyjnej,

  • pomoc i wsparcie zespołu w adaptacji w nowym środowisku pracy oraz w zdobywaniu umiejętności.

Chętnych prosimy o przesłanie krótkiego CV lub kontakt telefoniczny: 72*****80

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 645443404