2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Czechy, BUS do pracy 27000kč do 33000kč na rękę, Pewna praca

Wynagrodzenie

6 800 - 7 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

NOWY NABÓR W 2024!

NOWE WYŻSZE STAWKI, OPERATOR WALCOWNI

TRANSPORT DO PRACY

Miejsce pracy: Republika Czeska (45 minut z Jastrzębia)

PRACA dla mężczyzn od zaraz.

Wynagrodzenie: od 4700 zł na rękę do 5800 zł na rękę

Transport do pracy zapewniany przez pracodawcę !!

Opis stanowiska pracy:

Operator maszyn walcowniczych

Będąc pracownikiem naszego klienta otrzymujesz:

• czeską umowę o pracę na pełen etat na czas nieokreślony po okresie próbnym

• opieka polskiego koordynatora,

• bezpłatne szkolenia podwyższające kwalifikacje (możliwe awanse)

System pracy zależy od oddziału firmy:

• 3 zmianowy 2/2/2 2 dni wolnego

• 25 dni urlopu w roku,

• dopłaty do posiłków na stołówce zakładowej.

Wymagania:

• motywacja do pracy,

• dyspozycyjność,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

W godzinach od 9:00 do 17:00.

TEL +48**********03

W przypadku przesłania CV droga elektroniczną prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 770919310