2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Czersk
YONGLI Polska Sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca Czersk - Operatorzy maszyn, Pomocnik magazyniera

Lokalizacja

Czersk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem obecnych, jak również nowych klientów na asortyment YONGLI Polska, poszukujemy pracowników na stanowiska:

Operatorzy maszyn do obróbki taśm transportujących

Pomocnik magazyniera

Obowiązki:

·       obsługa maszyn do obróbki taśm transportujących (operator maszyn)

·       obsługa magazynu taśm transportujących (pomocnik magazyniera)

Wymagania:

·         dokładność w wykonywaniu zadań

·         dyspozycyjność

·         uprawnienia do obsługi wózków widłowych (pomocnik magazyniera)

Oferujemy:

·         umowa o pracę na pełen etat

·         pełne przeszkolenie i przygotowanie do powierzonego stanowiska

·         wynagrodzenie + premia adekwatna do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników

·         zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

·         stabilność zatrudnienia, nastawienie na wieloletnią współpracę

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie osobiście w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 8 w Czersku lub wysyłanie aplikacji przez formularz OLX.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, o które się ubiegam przeprowadzanych przez YONGLI Polska Sp. z o.o."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Czersk,

Pomorskie

Pomorskie, Czersk
ID: 893065056