2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Siechnice
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca dla Asystentki Stomatologicznej w Siechnicach

Lokalizacja

Siechnice

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na stanowisku asystentka stomatologiczna w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym w Siechnicach (11 km od Wrocławia). www.duodental-siechnice.pl

- praca zmianowa w godzinach 8:00 - 20:00,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-praca na nowoczesnym sprzęcie.

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe lub chęć przyuczenia do pracy w gabinecie,

-ewentualnie doświadczenie w zawodzie,

-umiejętność pracy w zespole,

-chęć rozwoju.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty,

- asystowanie przy zabiegach,

- sterylizacja narzędzi.

Forma zatrudnienia i szczegóły godzin pracy do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzamy jedynie w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres maksymalnie 3 miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Siechnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Siechnice
ID: 841934997